نحوه استفاده از Procreate با فتوشاپ
آیا به دنبال راه حل طراحی موبایل هستید؟ مدتی است که با Procreate در موشن گرافیک کار می کنیم و ثابت شده است که این یک بستر قدرتمند برای تصویرگری و انیمیشن است. با استفاده از یک لوله صاف برای فتوشاپ ، ما فکر می کنیم این برنامه کشنده ای است که برای گرفتن MoGraph خود نیاز دارید.

https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/

امروز من به شما نشان خواهم داد که شروع پروسه کار Procreate در موشن گرافیک چقدر آسان است ، راههایی که Procreate طراحی را آسان کرده است و مزایا و راههای همگام سازی آن با برنامه های Adobe. برای استفاده کامل ، به یک iPad با برنامه Procreate ، Apple Pencil و Adobe Photoshop نیاز دارید!
Procreate دقیقاً چیست؟
Procreate در موشن گرافیک یک برنامه طراحی موبایل است. این همه چیزهایی است که شما برای ترسیم ، تصویرگری و تحریک و تشریح نیاز دارید. Procreate استودیوی هنری کاملی است که می توانید با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد و ابزارهای خلاقانه بصری ، در هر مکانی ببرید.
و با قیمت 9.99 دلار فوق العاده سودآور است
برای من ، Procreate مکانی عالی برای شروع ایده های من است. من می توانم به راحتی از طریق رابط بصری طراحی کنم ، برای یک طراحی زیبا طراحی کنم و اگر می خواهم جلوه های نهایی را به فتوشاپ برسانم ، صادر می کنم.
چرا باید از Procreate به عنوان یک طراح موشن گرافیک استفاده کنید؟
Procreate برای مدیریت لیست های سریع مناسب است ، اما برای مدیریت فریم های سبک کامل شده به اندازه کافی قدرتمند است. در به روزرسانی جدید ، این برنامه حتی می تواند از انیمیشن سبک نیز استفاده کند. برای چیزی که هزینه آن چند فنجان قهوه یا پوست جدید در Fortnight است ، می توانم 50-60٪ از کارهای پروژه هایم را انجام دهم.
امروز بیشتر کارهای من با طرحی در Procreate آغاز می شود … و تنها من نیستم. در اینجا چند نمونه از دیگر هنرمندان حرفه ای که برای تولید مثل از آنها استفاده می کنند ، آورده شده است.

دیدگاه بگذارید