در این آموزش اتوکد ما اتوکد 2017 را بررسی خواهیم کرد. می توانید با محیط برنامه آشنا شوید و اتوکد 2017 را با نسخه های دیگر مقایسه کنید. آموزش گام به گام اتوکد 2017 شما را در این سفر همراهی می کند.

با استفاده از آموزش گام به گام اتوکد 2017 می توانید PDF را به هندسه اتوکد ، متن TrueType متن و تصاویر شطرنجی – از یک صفحه تعریف شده در یک فایل PDF یا هر لایه زیرین از یک پیوست PDF یا صاف تبدیل کنید. اگر قبلاً یک فایل PDF به نقاشی خود اضافه کرده اید ، می توانید آن را انتخاب کرده و از برگه Sub Movie PDF ابزار جدیدی را برای وارد کردن به عنوان یک شی انتخاب کنید. سپس می توانید همه چیز را وارد کنید یا یک چند ضلعی یا مستطیل را در محدوده هندسی که می خواهید وارد کنید انتخاب کنید.

برای دیدن نحوه وارد کردن PDF در عمل ، به فیلم بررسی واردات PDF مراجعه کنید.

در اینجا در آموزش گام به گام اتوکد 2017 نگاهی گذرا به نحوه ورود اتوکد به اینجا می اندازیم. اگر ترجیح می دهید مستقیماً وارد هسته اصلی این ویژگی شوید ، از بخش بعدی “وارد کردن PDF اتوکد 2017: یک راه حل” عبور کنید.

PDF و اتوکد: یک تاریخچه مشترک

فایل های PDF یک روش معمول برای انتشار و به اشتراک گذاری داده های طراحی برای بررسی و علامت گذاری است.

آموزش گام به گام اتوکد 2017 اولین نسخه از اتوکد با پشتیبانی PDF بود. این شامل یک درایور PDF است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به نرم افزار اضافی ، ورودی های اتوکد خود را در قالب PDF به راحتی چاپ کنید. اتوکد 2010 به شما امکان می دهد فایل های PDF را به عنوان پایه نقاشی وارد کنید. از آن زمان ، Autodesk همچنان به بهبود کیفیت و عملکرد خروجی PDF و نرم افزار خود ادامه می دهد.

ما ویژگی واردات PDF آموزش گام به گام اتوکد 2017 در دانشگاه Autodesk 2015 را پیش نمایش کردیم و سپس مخاطبان را برای ارزیابی علاقه آنها بررسی کردیم. پاسخ بسیار مثبت بود: حدود سه چهارم پاسخ دهندگان با جمله “من از ویژگی وارد کردن PDF استفاده خواهم کرد” کاملاً موافق هستند (و به طور کلی ، حدود 95٪ موافق هستند).

در اینجا ما در یک نقطه عطف دیگر قرار داریم … توانایی وارد کردن هندسه از یک فایل.

اگر فایل PDF آموزش گام به گام اتوکد 2017 حاوی تصاویر شطرنجی است ، می توانید آنها را به صورت فایل PNG استخراج کرده و به طور خودکار به نقاشی خود اضافه کنید. از آنجا که این تصاویر توسط طراحی اتوکد هدایت می شوند ، دکمه گزینه ها را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل کنید که وارد کردن تصویر جدید از واردات PDF برای گردش کار شما به درستی تعریف شده است.

هنگامی که هندسه واردات را انتخاب کردید و گزینه های مناسب برای واردات را انتخاب کردید ، می توانید پس از اتمام واردات ، آنچه را که باید با لایه PDF انجام دهید انتخاب کنید: لایه PDF اصلی را حفظ ، تقسیم یا جدا کنید.

سرانجام ، هندسه انتخاب شده به عنوان اشیا main اصلی اتوکد وارد می شود.

همچنین می توانید هندسه PDF را مستقیماً از یک فایل PDF پیوست وارد کنید. از ابزار جدید PDFIMPORT یا ابزار واردات استاندارد استفاده کنید ، که اکنون PDF را به عنوان نوع پرونده پشتیبانی شده شامل می شود.

اگر از ابزار import استفاده می کنید ، باید طبق PDF آموزش سریع اتوکد ، فایل های PDF را از لیست انواع فایل انتخاب کنید.

اگر از ابزار PDF Importer استفاده می کنید ، باید گزینه File را انتخاب کنید. همانطور که قبلا توضیح دادم ، به عنوان پیش فرض رفتار وارد کردن PDF ، شما باید یک فایل PDF پیوست شده را انتخاب کنید.

دیدگاه بگذارید