یکی از نقاط ضعف دانشجویان مهندسی برق که از گرایش های نظری دبیرستان وارد دانشگاه می شوند ، دانش فنی پایین در بعضی موارد بسیار اساسی است ، به عنوان مثال سیم پیچ یک موتور تک فاز ساده.

واقعیت این است که بچه های فنی و حرفه ای و بعضاً دانشجویان حرفه ای در این زمینه ها قدرتمند هستند ، گرچه ممکن است معنی بسیاری از تخصص های ماشین (به معنی واحدهای تئوری تحصیلات تکمیلی) را نمی دانند ، اما آنها می توانند خوب عمل کنند. آنها مواد لازم را از شما می گیرند و در نهایت یک موتور سالم به شما تحویل می دهند!.

کتاب سیم پیچ موتورهای تک فاز یکی از کتابهای آموزش مهارت است که هدف آن آموزش سیم پیچ موتور تک فاز به زبان ساده است تا در نهایت کارآموز بتواند یک موتور القایی تک فاز را باد کند. متن کتاب خواندنی و روان است و شما دانش آموز عزیز با توجه به دانش نظری که دارید می توانید مطالب را به راحتی فرا بگیرید.

برای کنترل بیشتر سیم پیچ موتور چه چیزی را توصیه می کنید؟ شما می توانید به یکی از کارگاه های نزدیک محل زندگی خود بروید و برای کار نیمه وقت و بدون حقوق اقدام کنید. و بعضی از روزهای هفته را با تمرین در این کارگاه ها سپری کنید ، که می تواند بسیار مفید باشد.

دیدگاه بگذارید