کاربرد و چگونگی بازار کار پی ال سی و نحوه درآمد زایی در ایران
بازار کار PLC آنقدر بزرگ است که اگر یک PLC واقعی باشید ، می توانید ماهانه میلیون ها درآمد کسب کنید. اگر بیشتر در کشورهای صنعتی هستید ، درآمد شما بسیار زیاد است ، به عنوان مثال در برخی کشورها. اروپا برای انسان PLC ، نیروی کار حدود 400-500 میلیون نفر است.

با این حال ، مسئله این است که بازار کار PLC در ایران ، یعنی درآمد PLC در ایران ، 80٪ کمتر از درآمد در کشورهای صنعتی اروپا است ، اما بازار کار PLC درآمد اصلی در مقایسه با سایر مشاغل است. در ایران درآمد این تخصص ماهیانه حدود 30-50 میلیون تومان است. نکته بعدی در درآمد PLC ، درآمد PLC با مقدار مشخصی درآمد پایدار است که ممکن است در این صورت باشد. ماهیانه بیش از یک میلیون درآمد کسب کنید و در ماه آینده اصلا درآمد ندارید ، اما مبلغ ذکر شده متوسط ​​درآمد سالانه کار در طول سال است.

اولین قدم برای حرفه ای شدن در این صنعت و ورود به بازار کار PLC ، یادگیری کافی و انتخاب یک مارک ساده و مانور در این برند است. با گذشت زمان ، خواهید دید که توسط بسیاری از مارک ها کشته می شوید و بر آنها تسلط دارید. کارخانه های زیادی برای کار با شما به عنوان پیمانکار! بنابراین مراقب باشید تا زمانی که شغل و کمبود تجربه ندارید وارد بازار کار PLC نشوید و پروژه های شغلی را قبول نکنید. سالها کار ، تجربه ، یادگیری و شروع با مارک های ساده رمز موفقیت و درآمد بالا در طول سال ها است.

اولین راه کسب درآمد بعد از یادگیری Plc ، انتخاب شرکت ها و مارک های مستقر در PLC است که توسط افراد واجد شرایط در این زمینه انتخاب شده و توسط این شرکت ها استخدام شده اند. حداقل 5 میلیون و حدود 10 میلیون. بازار کار PLC از این طریق درآمد مشخصی دارد.

روش دوم یک روش خطرناک است ، اما درآمد آن از روش قبلی بیشتر است زیرا فرد با زمان و پول یاد می گیرد و داوطلبانه پروژه را می پذیرد ، اگر شخصی در این پروژه موفق شود ، درآمد بالاتر یک لوله کش خواهد بود ، اما در اینجا کارفرما اطمینان دارد و مرد شما مرد پروژه است. روش ارائه بسیار کم است و این PLC را پیچیده می کند ، اما از این طریق بازار کار بسیار سودآور است زیرا شما مانند کارفرمای خود پروژه های رایگان و نامحدود می گیرید و همچنین نرخ خود را تعیین می کنید. از بازار کار PLC درآمد کسب کنید. سومین راه معمول برای مشاغل مختلف ، آموزش است. به این ترتیب شما دانش خود را افزایش می دهید و یاد می گیرید که در طول آموزش به تمام سالات پاسخ دهید. به این ترتیب باید کلیه اطلاعات و مهارت های مورد نیاز در بازار کار PL فراهم شود. سی دانش آموز بیاموزید. به نظر می رسد این روش کمی سخت تر از روش های قبلی است.

در هر صورت ، در این تخصص بنشینید و سعی کنید مهارت ها و توانایی های خود را بهبود ببخشید ، که برای شما یک معامله پرسود است ، بنابراین از نظر علمی و تخصصی بر روی خود تمرکز کنید.

برای ورود به بازار خدمات PLC چه کاری باید انجام دهیم؟

اول از همه ، باید بدانید که برای کسب درآمد از بازار کار PLC ، بالا بردن سطح اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری در این زمینه کامل است. هرچه اطلاعات بیشتری داشته باشید ، می توانید در این بازار بیشتر بگویید و انجام دهید. عامل دوم در ساخت رزومه حرفه ای مربوط به کار و پروژه شما در این زمینه است و ذکر نام مارک های شناخته شده ای که با آنها کار می کنید را فراموش نکنید.

فرقی نمی کند این پروژه یک پروژه یادگیری برای خودتان باشد یا یک پروژه صنعتی برای یک کارخانه یا یک مجتمع ، این پروژه ها یادآوری پتانسیل شما هستند.

بعلاوه ، ذکر دانش و مهارتهای آکادمیک در این زمینه ممکن است مفید باشد.
سعی کنید در این زمینه حرفه ای باشید و به فوق العاده و راستگویی در رزومه خود توجه داشته باشید.

ساده ترین و پرمخاطره ترین راه برای تأمین هزینه های زندگی ، کسب شغل در یک شرکت تجاری است ، اما اگر به دنبال راه های سودآورتر هستید ، روش دوم و سوم دسترسی به بازار خدمات PLC را به شما ارائه می دهد. می توانید به خاطر داشته باشید که این حرفه بسیار گسترده ، انعطاف پذیر و مترقی است ، اگر دانش خود را به خوبی افزایش دهید ، همانطور که قبلا ذکر شد ، بازار کار PLC شکوفا خواهد شد و اگر ماهیگیر خوبی باشید ، یک میلیون نفر.

منبع: سایت تخصصی اتوماسیون صنعتی

دیدگاه بگذارید