کارت ویزیت زیبا قبل از هر چیز برای مشتری مهم است. چگونه می خواهید کارت ویزیت بسازید؟ بنابراین در اسرع وقت آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. همانطور که می دانید ، کارت های ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه در دست شما هستند. اولین برداشت شما و کاری که نشان می دهید از کارت های ویزیت است. حتی وقتی رسانه های اجتماعی پیشتاز هستند ، کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کند و رسانه های اجتماعی غالباً اینگونه نیستند. در این مقاله نحوه ایجاد مجموعه ای از نمادهای کارت ویزیت را برایتان آماده کرده ایم. همچنین برای آموزش طراحی کارت ویزیت روی ادامه مطلب کلیک کنید.

آموزش طراحی کارت ویزیت

برای آموزش طراحی کارت ویزیت و حرفه ای شدن رسانه مکتب تی وی را دنبال کنید.

در آدامه بعدی ،  نحوه ایجاد مجموعه ای از نمادهای کارت ویزیت را در Adobe Illustrator فرا خواهید گرفت.

آموزش طراحی کارت ویزیت برای مبتدیان ، شما می آموزید که چگونه یک شبکه ساده راه اندازی کنید و چطور یک چارچوب برای آیکون های خود ایجاد کنید. با کمک ابزارهای اساسی و استفاده کامل از ویژگی های شبکه و پیوند دادن ویژگی های شبکه ، نحوه ایجاد نمادهای کسب و کار را یاد خواهید گرفت. شما نحوه افزودن یا حذف نقاط لنگر ، نحوه تغییر و تکثیر آسان اشکال و نحوه حفظ و استفاده مجدد از ویژگی های آینه را یاد خواهید گرفت.

در آخر ، شما می آموزید که چگونه مسیرها را گسترش دهید و چگونه نمادهای نهایی بردار کسب و کار را ایجاد کنید.

برای الهام بیشتر در مورد نحوه شخصی سازی یا ارتقا enhance نمادهای نهایی خود ، می توانید منابع زیادی را در GraphicRiver پیدا کنید. یا نمادهای تجاری رایگان را از Reshot بارگیری کنید. آموزش طراحی کارت ویزیت.

1. نحوه ایجاد سند جدید و راه اندازی شبکه
برای ایجاد سند جدید ، روی Control-N کلیک کنید. از منوی کشویی واحد ها پیکسل ها را انتخاب کنید ، 850 را در کادر عرض و 340 را در کادر ارتفاع وارد کنید ، سپس روی دکمه تنظیمات بیشتر کلیک کنید. RGB را برای حالت رنگ انتخاب کنید ، جلوه های اسکن را روی صفحه تنظیم کنید (72 ppi) و سپس روی ایجاد سند کلیک کنید. آموزش طراحی کارت ویزیت.

در آموزش طراحی کارت ویزیت ،‌ شبکه (View> View Network) و Snap to Network (View> Snap to Network) را فعال کنید. شما باید هر 1 پیکسل را شبکه کنید ، بنابراین کافیست به ویرایش> تنظیمات> دایرکتوری ها و شبکه بروید و 1 در جعبه شبکه در هر جعبه و 1 در جعبه زیرشاخه ها وارد کنید. سعی کنید از کل این شبکه ناامید نشوید – این کار باعث سهولت کار شما می شود و به یاد داشته باشید که با استفاده از میانبر صفحه کلید “Control” می توانید آن را به راحتی روشن یا خاموش کنید.

در این راهنمای کوتاه توسط آندری استفان می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیستم شبکه ایلوستریتور کسب کنید: درک سیستم شبکه Adobe Illustrator. آموزش طراحی کارت ویزیت .

همچنین باید برای نمایش پیش نمایش زنده با اندازه و موقعیت مکانی اشکال خود ، پنجره اطلاعات (Window> Info) را باز کنید. فراموش نکنید که از Edit> Preferences> Units واحد اندازه گیری را روی پیکسل قرار دهید. همه این گزینه ها سرعت کار شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

2. نحوه ایجاد فریم های آیکون
2 میلیون مورد ، فونت ، تصویر و دارایی خلاقانه فتوشاپ و ایلوستریتور
هزاران افزونه ، فونت ، عملکرد ، ایستگاه از پیش تنظیم شده ، تصاویر و موارد دیگر را با Photoshop و Illustrator از طریق Envato Elements بارگیری کنید. دسترسی نامحدود به کتابخانه ای رو به رشد که میلیون ها دارایی خلاق و طراحی در آن رشد می کند ، داشته باشید.
سطح 1
آموزش طراحی کارت ویزیت ، ابزار Rectangle (M) را انتخاب کنید و روی نوار ابزار خود تمرکز کنید. رنگ را از خط جدا کرده و سپس Fill را انتخاب کرده و رنگ آن را روی قرمز تصادفی تنظیم کنید.

کلید Shift را نگه دارید و یک مربع 72 پیکسلی ایجاد کنید. مطمئن شوید که انتخاب شده باشد ، پانل Appearance (پنجره> ظاهر) را باز کرده و میزان کدورت را به حدود 15٪ کاهش دهید.
سطح 2
مطمئن شوید که مربع شما انتخاب شده باشد و صفحه Transform را باز کنید (Window> Transform). روی جعبه های ورودی X و Y تمرکز کنید تا اشکال را به صورت عددی در صفحه هنری خود قرار دهید. تنظیمات نشان داده شده در تصویر زیر را وارد کنید و در نهایت شکل شما باید مطابق شکل زیر قرار گیرد.
مرحله 3
مطمئن شوید که مربع شما هنوز انتخاب شده است و به Effect> Distortion & Change> Change بروید. نوار لغزنده را به صورت افقی به 172 پیکسل بکشید ، 3 در کادر Copies وارد کرده و OK را بزنید. آموزش طراحی کارت ویزیت .
مرحله 4
روی پنل لایه ها (Window> Layers) تمرکز کنید ، لایه موجود را گسترش دهید و به سادگی شکل خود را قفل کنید تا مطمئن شوید به طور تصادفی آن را انتخاب یا جابجا نکرده اید. شما فقط به این مربع های قرمز به عنوان قاب نمادهای خود نیاز خواهید داشت.

دیدگاه بگذارید