هیچ کس نمی گوید که After Effects یک نرم افزار آسان برای یادگیری موش گرافیک است ، این امر به ویژه هنگامی صادق است که آماده صادرات صفحه اول خود باشید. شما فقط در کلیک کردن روی دکمه تصویر (نماد دوربین) اشتباه کرده اید که متوجه شده اید تصویر صفحه شما در کامپیوتر شما وجود ندارد. ذخیره عکس پس زمینه در افتر افکت برای موشن گرافیک چند بار اول که برای شما اتفاق می افتد ممکن است ناامیدکننده باشد ، مخصوصاً اگر برای صادرات فریم در Premiere Pro عادت به نماد دوربین ندارید ، https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/ ذخیره عکس پس زمینه در افتر افکت برای موشن گرافیک بسیار آسان است. برای آموزش بیشتر به رسانه مکتب تی وی مراجعه کنید. در حقیقت ، با دریافت فرایند ، کمتر از 10 ثانیه طول می کشد تا یک فریم صادر شده بدست آورید. فقط این مراحل را دنبال کنید:
صادر کردن یک فریم در After Effects: مرحله به مرحله

مرحله 1: به صف پردازش اضافه کنید

برای ذخیره عکس پس زمینه در افتر افکت برای موشن گرافیک پس از انتخاب قاب خاص خود ، به بخش Composation> Save Frame As بروید
از این منو دو گزینه خواهید دید: File Layers و Photoshop. لایه های فتوشاپ ترکیب شما را به یک سند فتوشاپ تبدیل می کنند. این می تواند مفید باشد ، اما به خاطر داشته باشید که این تبدیل همیشه 100٪ کامل نیست. ممکن است لازم باشد سند Photoshop را قبل از انتقال به شخص دیگر در کانال خلاق ، ویرایش کنید.
اگر می خواهید قاب ذخیره عکس پس زمینه در افتر افکت برای موشن گرافیک  خود را در قالب تصویری محبوب مانند JPG ، PNG ، TIFF یا Targa ذخیره کنید ، “File …” را انتخاب کنید.

مرحله 2: تنظیمات را انجام دهید

فایل تصویر به صورت پیش فرض برای PSD خواهد بود ، اما به احتمال زیاد شما احتمالاً آن را در قالب دیگری می خواهید. برای ذخیره عکس پس زمینه در افتر افکت برای موشن گرافیک و تغییر نوع تصویر حاصل ، روی متن آبی کنار Output Module کلیک کنید. با این کار ماژول خروجی باز می شود که در آن می توانید نوع تصویر خود را به منوی Design به هر آنچه می خواهید تغییر دهید.
پس از پایان تنظیمات ، روی “تأیید” کلیک کنید و نام تصویر خود را به هرچه می خواهید تغییر دهید. اگر یک تصویر با فریم کامل می خواهید ، “تنظیمات پردازش” را برای تنظیمات پیش فرض بگذارید.
مرحله 3: حرکت کنید

فقط روی آن دکمه تلاوت کلیک کنید. پردازش فریم شما بیش از دو ثانیه طول نمی کشد.
تنظیمات تصویر از پیش تعیین شده را ذخیره کنید
ماژول خروجی
اگر انتظار دارید که تعداد زیادی فریم جداگانه در آینده صادر شود ، من بسیار توصیه می کنم تنظیمات از پیش تعریف شده را برای انواع مختلف قالب های تصویر ایجاد کنید. در رایانه من ذخایر از پیش تعیین شده برای JPEG ، PNG و PSD وجود دارد. با حفظ این تنظیمات از پیش تعیین شده می توانید هنگام صادرات عکس های خود در وقت خود صرفه جویی کنید.
ذخیره یک تنظیم از پیش تعیین شده آسان است ، فقط کافی است تمام تنظیمات پردازش خود را تنظیم کنید و “ایجاد الگو …” را در فهرست پردازش به عنوان پردازش کلیک کنید. همچنین می توانید این الگوهای پردازشی را با هر کسی که دوست دارید ذخیره و به اشتراک بگذارید.
ماژول خروجی Sync.gif
اگر از Creative Cloud (به درستی) استفاده می کنید ، در واقع می توانید این تنظیمات پردازش را با حساب خود همگام سازی کنید تا هر بار که به After Effects متصل می شوید ، تنظیمات پردازش شما در دستگاه جدید همگام سازی شود. برای این کار ، به قسمت After Effects> Preferences> Sync Settings> Output Module Settings Templates بروید.

ذخیره عکس پس زمینه در افتر افکت برای موشن گرافیکبه همین آسانی انجام میشود.

دیدگاه بگذارید