من این مقاله را برای شما می نویسم زیرا تحمل لرزش های کم مصرف در شب و هنگام خواب برای بسیاری از افراد دشوار است و بسیاری از مردم فکر می کنند این تقصیر آنها است.

یک نور کوچک در داخل سوئیچ وجود دارد که برای یافتن سوئیچ در شب استفاده می شود. قاب کلید را با یک پیچ گوشتی دو سر برداشته و تا آنجا که می توانید لامپ های کوچک را بیرون بیاورید ، یا حتی یکی از سیم های آن لامپ کوچک را برش دهید. نگران نباشید ، جدا کردن خانه از جعبه فیوز هیچ کاری نخواهد داشت. به راحتی می توانید از شر چراغ چشمک زن خلاص شوید.

در هالوژن LED (هالوژن LED) تفاوت دارد. به این ترتیب ، حتی وقتی این هالوژن ها خاموش شوند ، باز هم احساس می کنید که مقدار کمی نور ساطع می کنند. با انجام روش قبلی این مشکل برطرف خواهد شد.

اگر چراغ چشمک نمی زند. احتمالاً یک سیم خنثی به جای فاز به یک سوئیچ متصل است. تغییر مکان آنها مشکل را حل می کند.

حتماً قبل از این کار برق را خاموش کنید.

آیا می دانید اگر یک شی wooden چوبی یا پلاستیکی مانند یک سینی پلاستیکی را زیر پایتان بگذارید ، حتی اگر مستقیماً سیم پله را لمس کنید ، برق نخواهید گرفت !!! بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر مبتدی هستید ، هنگام کار با برق از سه پایه چوبی یا پلاستیکی استفاده کنید. مطمئناً وقتی روی سه پایه هستید ، مراقب باشید که کسی شما را لمس نکند ، زیرا در این صورت هردو برق می شوید. طول می کشد. وقتی چهار پا هستید ، اگر در یک لحظه با سیم های فاز و سیم خنثی یا ارت تماس پیدا کنید ، برق گرفتگی خواهید گرفت.

دیدگاه بگذارید