مجموعه راهنمای درایو میتسوبیشی

میتسوبیشی الکتریک در تحقیقات ، تولید و بازاریابی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده در زمینه های ارتباطات ، الکترونیک مصرفی ، فناوری صنعتی ، انرژی و حمل و نقل ، یک رهبر جهانی است. در همین حال ، تجارت اتوماسیون صنعتی از زمان اختراع اولین موتور القایی که بیش از 90 سال پیش ساخته شده ، رشد چشمگیری داشته است.

میتسوبیشی الکتریک دارای تجهیزات گسترده ای در مناطقی مانند سیستم های کنترل تولید ، درایوها ، اینورترها و مکاترونیک مورد استفاده در صنایع مختلف است. علاوه بر این ، میتسوبیشی الکتریک e-F @ ctory و iQ Platform را برای استفاده از طیف گسترده ای از راه حل های اتوماسیون صنعتی ارائه می دهد.

به حداقل رساندن هزینه های کل (TCO) ، افزودن و ادغام تجهیزات اتوماسیون ، به حداکثر رساندن بهره وری و ارتباطات شفاف از مزایای اصلی استفاده از IQ Platform و e-F @ ctory است.

بستر IQ با بهبود زمان توسعه ، افزایش بهره وری ، کاهش هزینه های نگهداری و دسترسی آسان به اطلاعات در کل کارخانه ، هزینه های تولید نهایی را در تمام سطوح اتوماسیون صنعتی کاهش می دهد.

e-F @ ctory و IQ Platform ، با ارائه حرفه ای ترین راه حل ها ، توانایی شرکت های تولید کننده را برای دستیابی به نسل بعدی سایت های تولید هوشمند افزایش می دهند.

اتوماسیون هوشمند – MELSEC

سری MELSEC شامل چندین محصول است که توسط PLC های سری MELSEC-Q و سری جدید MELSEC IQ-R هدایت می شوند. از این کنترل کننده های پیشرفته برای کنترل انواع فرآیندهای پیچیده و گسترده مانند فرآیندهای خط تولید و ماشین های الکتریکی پیشرفته استفاده می شود.

از PLC های کوچک و متوسط ​​مانند سری MELSEC-L ، سری MELSEC-F و سری جدید MELSEC iQ-F نیز برای کنترل فرآیندهای با ورودی و خروجی ورودی / خروجی محدود یا فرایندهای مستقل استفاده می شود. در طول سال ها ویژگی اصلی سری MELSEC قابلیت اتصال ، اتصال و پشتیبانی از همه جنبه های تولید ، از سطح حسگر تا سطح بالای مدیریت تولید بوده است.

مشخصات مجموعه

نام: راهنمای درایو میتسوبیشی (Mitsubishi)

نویسنده: محمدیان

تعداد صفحات: 180 (تقریبی)

دانلود راهنمای فارسی درایو میتسوبیشی E700 | با حجم 2 مگابايت

دانلود راهنمای فارسی درایو میتسوبیشی A700 | با حجم 2 مگابايت

دانلود راهنمای فارسی درایو میتسوبیشی E500 | با حجم 1 مگابايت

دانلود راهنمای فارسی درایو میتسوبیشی A500 | با حجم 2 مگابايت

دانلود راهنمای فارسی درایو میتسوبیشی F700 | با حجم 2 مگابايت

دانلود راهنمای فارسی درایو میتسوبیشی D700 | با حجم 2 مگابايت

دیدگاه بگذارید