مجموعه راهنمای درایو فوجی (Fuji)

در این بخش،  فایلی مربوط به چگونگی نصب درایور Fuji که راهنمای جامع و کاملی محسوب می شود را برای شما عزیزان آماده کرده و قرار داده ایم که مربوط به شرکت Fuji Electic است .

این شرکت در سال 1923 با سرمایه گذاری مشترک فوروکاوا الکتریک و زیمنس تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در استان شیناگاوا توکیو است و سهام آن در بورس اوراق بهادار توکیو معامله می شود.

این شرکت در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی مانند؛ PLC ، HMI ، PCS و الکترونیک قدرت ، اینورتر ، درایو و بسیاری از تجهیزات الکتریکی دیگر فعال هستند.

فوجی الکتریک اروپا در آلمان در سال 1987 تاسیس شد و از آن زمان مسئولیت ارائه خدمات و محصولات این شرکت در اروپا ، روسیه ، آفریقا و خاورمیانه را بر عهده دارد.

محصولات فوجی الکتریک شهرت خود را مدیون فناوری باکیفیت ، به روز و نوآورانه و همچنین کارایی محصولاتشان هستند.

با توجه به الگوریتم کنترل بسیار دقیق مورد استفاده در فرکانس اینورترهای تولید ، موتورهای متصل به آنها با سرعت های بهینه برای کاربردهای مختلف هدایت می شوند ، بنابراین در مصرف انرژی و هزینه های تولید صرفه جویی می شود.

انواع اینورتر شرکت فوجی براساس توان کاری

فرکانس های اینورتر سری “FRENIC” برای تأمین نیازهای مختلف صنعتی با ارائه قابلیت ها و قابلیت های بسیار زیاد طراحی شده اند و همچنین با طراحی ساده آنها عیب یابی و نگهداری از درایوها را آسان کرده اند. صرفه جویی در مصرف انرژی و در نتیجه کمک به محیط زیست و همچنین کاهش هزینه های تولید از ویژگی های بارز این محصولات است.

فرکانس های اینورتر فوجی الکتریک می تواند در کاربردهای مختلفی مانند خطوط انتقال مواد ، ماشین آلات صنعتی ، صنعت آب و فاضلاب ، سیستم های تامین هوای فشرده و تاسیسات برودتی و گرمایشی ، آسانسور و بسیاری از کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به انواع و مشخصات اینورترهای فوجی الکتریک.

اینورتر FRENIC-AQUA

FRENIC-AQUA یک مدل بسیار باریک از محصولات فرکانس اینورتر Fuji Electric است که برای استفاده در صنایع آب و فاضلاب مناسب است. قابلیت های ویژه برای جلوگیری از آسیب رسیدن به تجهیزات متصل به آن و همچنین هدر رفتن انرژی مصرفی از قابلیت های این سری اینورترها است که مکان ویژه ای را برای استفاده از این نوع فرکانس اینورتر برای کاربردهای پمپ ایجاد کرده است.

اینورتر FVR-Micro S2S

اینورتر FVR-Micro S2S

FVR-Micro یک مدل اقتصادی است که در ابعاد کوچک توانایی بالایی را با هزینه کم در اختیار خریدار قرار می دهد. به دلیل کوچک بودن و سادگی این اینورتر ، می توان از آن در اکثر برنامه های متداول و اساسی که به قابلیت های بالایی احتیاج ندارند و ابعاد کوچک و قدرت کم نیز نیاز است مانند تسمه های نقاله ساده استفاده کرد.

اینورتر Frenic-Ace

مدل اینورتر FRENIC-Ace با نسبت عملکرد و عملکرد بسیار بالا به بازار معرفی شده است. طراحی جدید و زیبا در کنار قابلیت برنامه ریزی تا 200 مرحله به کاربر امکان می دهد تا از ساده ترین کارها گرفته تا قابلیت های پیچیده برنامه نویسی کند. اینورتر FRENIC-Ace در واقع پاسخی به نیازهای آینده صنعت است که در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اینورتر نوع واحد Frenic-VG

اینورتر نوع واحد Frenic-VG

با استفاده از فرکانس اینورتر FRENIC-VG ، فوجی الکتریک بالاترین فناوری خود را در یک مدل خلاصه کرد. این مدل علاوه بر قابلیت های اساسی که هر اینورتر باید داشته باشد ، به دلیل فناوری پیشرفته در برنامه هایی که به قابلیت ها یا دقت بالاتری در کنترل موقعیت نیاز دارند ، سهم ویژه ای دارد. کمک به یک محیط کاربری آسان و ایمن از دیگر مزایای این فرکانس اینورتر است. کنترل بردار این اینورتر امکان تأمین توان بالا به همراه دقت بسیار بالا را فراهم می کند.

در ادامه مجموعه ای از دستورالعمل های راهنمای درایو فوجی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که در زیر ذکر شده است.

مشخصات مجموعه

نام: راهنمای درایو فوجی (Fuji)

نویسنده: محمدیان

تعداد صفحات: 74

دانلود راهنمای فارسی درایو فوجی – Fuji Frenic Multi | با حجم 1 مگابايت

دانلود راهنمای فارسی درایو فوجی – Fuji Frenic Ace | با حجم 1 مگابايت

دانلود راهنمای فارسی درایو فوجی – Fuji Frenic Mini | با حجم 1 مگابايت

دیدگاه بگذارید