توجه داشته باشید که در بالای پنجره دستور پیوندهایی وجود دارد که می توانید برای دسترسی سریع به راهنما و اطلاعات بیشتر در مورد MATLA از آنها استفاده کنید. هر یک از این پیوندها از طرق مختلف به شما کمک می کند ، بنابراین می توانید از آنها برای نیازهای خاص خود استفاده کنید. در اینجا خلاصه ای از آنچه هر یک از این پیوندها ارائه می دهد وجود دارد:

پیوند “مشاهده این ویدئو”: این پیوند یک آموزش را در مرورگر شما باز می کند. این ویدئو معرفی سریع MATLA را به شما نشان می دهد.

به پیوند مثالها مراجعه کنید. این پیوند یک کادر گفتگوی راهنما را شامل می شود که شامل دسته ای از نمونه ها است که می توانید امتحان کنید. به شکل 2.3 نگاهی بیندازید ، مثالها به چند دسته تقسیم می شوند:

ویدئو: فیلم آموزشی نحوه انجام کار در MATLA را نشان می دهد. این ویدئو در مرورگر شما باز می شود. زمان این فیلم در کنار عنوان آن نمایش داده می شود.
اسکریپت: گفتگوی راهنما را در مکانی جدید باز می کند. این شامل یک اسکریپت است و برخی از ویژگیهای MATLA را نشان می دهد ، و همچنین توضیحی در مورد نحوه عملکرد اسکریپت است. می توانید اسکریپت را باز کنید و خودتان امتحان کنید.
Application: یک برنامه کاملاً کاربردی را راه اندازی می کند که می توانید برای دیدن نحوه کار کردن MATLA و انتظارات از آن استفاده کنید.

پیوند Read Getting Started: کادر گفتگوی راهنما را نمایش می دهد که شامل اطلاعات بیشتری در مورد MATLA است. همچنین در این زمینه به تعداد زیادی راهنما دسترسی خواهید داشت.

دیدگاه بگذارید