اگر میخواهید متن و نوشته ی خود را از حالت سادگی همیشگی درآورید، آموزش تایپوگرافی به شما کمک می کند تا به آن جلوه ی تازه ای ببخشید که نظر مخاطب را بیشتر جلب کند و زیبایی متن شما را دو چندان کند.

فونت ها و طرح های شگفت انگیزی برای این کار وجود دارد که ما برای راحتی شما بهترین ها را گلچین کرده ایم و در این دوره رایگان تایپوگرافی آن ها را به شما معرفی می کنیم.

در این مقاله به ویژگی های فونت انسان گرایانه و همچنین لیستی از قلم های انسانی برای الهام بخشیدن و افزودن به کتابخانه قلم ها نگاه خواهیم کرد. بنابراین اگر عاشق قلم هستید ، بیشتر از این نگاه نکنید – بیایید طرح های فونت انسانی را در کلاس تایپوگرافی بیاموزیم.

اومانیست بدون سریال
نوع انسان گرایانه چیست؟
وقتی از فونت های انسانی صحبت می کنیم ، در مورد طبقه بندی صحبت می کنیم. این ابزاری برای توصیف و تجسم فونت های مختلف بر اساس این ویژگی ها است.

اگر با کلاس طبقه بندی آشنا نیستید ، ما یک دوره رایگان داریم ، می توانید هم اکنون آن را بررسی کنید. این مقدمه ای عالی در مورد آناتومی این گونه ها و طبقه بندی ها است – برای مبتدیان عالی است و همچنین یک پیشرفت عالی برای طراحان باتجربه است. امروز به صورت رایگان تماشا کنید.

آن قلم اومانیست چیست؟ تعریف ویژگی های فونت انسانی کار جالبی است زیرا شما می توانید اطلاعات را به دو فونت و بدون فونت انسانی پیدا کنید. معامله چیست؟

اطلاعات موجود ممکن است بسته به منبع متفاوت باشد. به رعیت های قدیمی نیز گاهی اوقات اومانیست گفته می شود. در این مورد ، ما در مورد یک فونت قدیمی سبک سبک اومانیستی مانند جنسن یا گودی سبک قدیمی صحبت می کنیم. اگرچه در این مقاله بیشتر به سیستم sans serifs خواهیم پرداخت تا طراحی قلم به سبک انسان گرایانه قدیمی ، اما هنوز هم جالب است که به شباهت – کیفیت خوشنویسی – توجه کنید.

اجسام سریفی سبک قدیمی به دلیل کیفیت خوشنویسی طبیعی تری که دارند غالباً با واژه “اومانیست” در ارتباط هستند. همچنین ممکن است یک نوع سبک قدیمی به نام Venetians را مشاهده کنید ، و برخی از آنها به طور جداگانه به عنوان سریال های انسان دوستانه و سبک های قدیمی طبقه بندی می شوند ، هر دو “در ابتدای” جدول زمانی سریال. ما در این مقاله بر سبک قدیمی یا رعیت تمرکز نخواهیم کرد ، اما از این ارتباط آگاه خواهیم بود.

فونت خط کالیفرنیایی انسان دوستانه راکسبورو توسط کانری
در عوض ، بیایید به نوع sans serif انسان گرایانه بپردازیم. قلم های انسان دوستانه بسیار زیبا خوانده می شوند ، از زیبایی زیبایی کمتری برخوردار هستند و احساس ارگانیک بیشتری دارند. لیست محبوب فونت های اومانیستی شامل قلم های شناخته شده ای مانند Gill Sans ، Myriad ، Open Sans ، Verdana و Optima خواهد بود.

وقتی به sans serif فکر می کنیم ، ممکن است به طور خودکار به یک نوع هندسی یا چیزی کاملاً سفت و سخت و مکانیکی فکر کنیم. در مقابل ، نوع انسان شناس sans serif ، طبیعی تر ، با سکته های آلی بیشتر از هر نوع sans serif دیگر ، احساس می کند. در حقیقت ، اغلب ممکن است احساس شود که این شاخه ها این زیبایی شناسی را از ژانرهای serif گرفته اند.

خانواده قلم انسان دوست Proda Sans توسط Nasir-udin برجسته شده است
این زیبایی نوع طراحی است – شما می توانید از زیبایی شناسی متفاوت وام بگیرید. طبقه بندی به عنوان یک نوع ابزار درک و شناسایی ویژگی ها ، به جای قوانین سختگیرانه ای که باید رعایت شوند ، دیده می شود. آشنایی با این ویژگی ها می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که در پروژه خود به کدام قلم مراجعه کنید.

می توانید به نوع انسان گرایانه sans serif نگاه کنید و فکر کنید: من در اینجا چیزی را به خط خوش خط نمی بینم. هنوز sans serif است! اما نگاه دقیق تری به نحوه منحنی و اتصال منحنی های حروف بیندازید. همانطور که در خوشنویسی واقعی می بینیم هیچ ارتباطی با بسیار گرافیکی یا تزئینی بودن ندارد – اما حروف نسبت به قوام سردتر و سفت تری که اغلب در انواع دیگر سان ها مشاهده می کنیم دارای خط طبیعی تری هستند.

خانواده قلم های Proda Sans Humanif Serif Typefaces توسط nasir-udin
این فونت ها برای کپی برداری از بدن انتخاب فوق العاده ای هستند ، زیرا تمایل به خواندن و خواندن بالایی دارند. این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند از راه های دیگر نیز کار کنند – یک انسان ساز بدون آراسته و خوب طراحی شده می تواند یک افزودنی بسیار متنوع به کتابخانه قلم شما را ثابت کند. یک خانواده از قلم ها را با وزن های متنوع بگیرید ، و یک قلم انسانی که به خوبی طراحی شده باشد می تواند خودش را حمل کند.

بیایید نگاهی به برخی از قلم های sans serif با زیبایی طراحی کنیم – برخی با الهام از انسان گرایی بسیار مستقیم و قابل مشاهده ، و برخی دیگر با الهام از انسان گرایی آمیخته با ژانرهای دیگر. در صورت تمایل امروز این طرح های جذاب را به مجموعه خود اضافه کنید ، یا آرام بنشینید و از نوعی الهام لذت ببرید.

انواع انسان دوستانه فانتزی روی عناصر Envato
بارگیری از کتابخانه هزاران قلم در Envato Elements ، همه با یک هزینه کم و کم.
اگر فونت دوست دارید ، عناصر Envato را بررسی کنید. یک هزینه کم و مسطح به شما امکان دسترسی به کتابخانه ای عظیم با هزاران فونت را می دهد. این یک معامله است ، به خصوص اگر می خواهید تعداد زیادی فونت جدید را امتحان کنید. نه تنها این ، بلکه آنها دارای مجوز تجاری نیز هستند – بنابراین در مورد شرایط صدور مجوز در اینجا نگران نباشید. همه چیز از قبل نوشته شده و همه چیز در پروژه های حرفه ای شما جای می گیرد.

این بدان معنی است که شما فونت های با کیفیت برتر ، دارای مجوز تجاری ، با برچسب قیمت مناسب دریافت می کنید.

دیدگاه بگذارید