در این سری از جلسات ، ما می خواهیم شما عزیزان را گام به گام با این نرم افزار کاربردی آشنا کرده و به تمام قسمت ها و جزئیات این نرم افزار تسلط داشته باشید ، بنابراین باید جلسات آموزشی ما را دنبال و تماشا کنید است. برای جلسه اول ، ما می خواهیم شما را با نحوه کار و ایجاد از طریق این جادوگر نرم افزار آشنا کنیم. به طور معمول ساخت پروژه بدون استفاده از جادوگر نرم افزار کمی زمان می برد ، اما اکثر برنامه نویسان و طراحان طراحی پروژه خود را بدون استفاده از جادوگر به روال معمول انجام می دهند ، اما به این دلیل که شرح جامعی از نرم افزار به دست می آوریم بله ، ما این قسمت را به طور کامل برای شما دوست عزیز توضیح خواهیم داد.
در ابتدا ، هنگام اجرای نرم افزار Simatic Manager ، با همان قسمت تصویر زیر روبرو خواهید شد:
همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، هنگام اجرای نرم افزار ، جادوگر اولین بخشی است که با آن روبرو خواهید شد. چگونه می توان از طریق جادوگر پروژه ایجاد کرد؟ مطابق تصویر زیر ، اگر می خواهید از طریق جادوگر پروژه ایجاد کنید ، باید بر روی دکمه Next کلیک کنید تا ایجاد پروژه از طریق جادوگر آغاز شود. در غیر این صورت فقط روی دکمه لغو کلیک کنید!

اکنون وقتی روی Next کلیک می کنید ، در قسمت اول تنظیمات پروژه ، نرم افزار از شما نوع و مدل CPU مورد نظر شما را می پرسد ، به تصویر زیر توجه کنید:

اکنون که نوع CPU را مشخص کردید ، بر روی دکمه Next کلیک کنید تا وارد قسمت بعدی تنظیمات شوید!

در بخش بعدی ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، باید نوع زبان برنامه نویسی برای نرم افزار و همچنین وقفه ها یا اصطلاحاً وقفه های مورد نظر را تعیین کنید:

دیدگاه بگذارید